Nasadka udarowa 7/8" 3/4" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5833400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/8" 6-kątna udarowa 3/4" A/F calowa Kennedy KEN5833400K
Kennedy KEN-583-3400K
Nasadka udarowa 6-kątna 7/8" A/F 3/4"
KEN-583-3400K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 34mm |
| Dimensions D2 | 38mm |
| Dimensions L | 52mm |
| Dimensions L2 | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140140271 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 7/8" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 265g |
KEN5833400K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 7/8" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-3400K
SM.CK016,60,4ZLNE
Narzędzia Cromwell