Nasadka udarowa 7/8" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/8" udarowa 6-kątna długa A/F 3/4" Kennedy KEN5834180K
Kennedy KEN-583-4180K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 7/8" A/F 3/4"
KEN-583-4180K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 34mm |
| Dimensions D2 | 38mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140140714 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 7/8" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 430g |
KEN5834180K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 7/8" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-4180K
SM.CK016,84,3ZLNE
Narzędzia Cromwell