Nasadka udarowa 9/16" 3/4" Whitworth 6-kątna calowa Kennedy KEN5833620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 9/16" 6-kątna udarowa 3/4" Whitworth calowa Kennedy KEN5833620K
Kennedy KEN-583-3620K
Nasadka udarowa 6-kątna 9/16" Whitworth 3/4"
KEN-583-3620K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. BSWWykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 44mm |
| Dimensions D2 | 41mm |
| Dimensions L | 50mm |
| Dimensions L2 | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140140431 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 9/16" calowe |
| Style | A |
| Nr produktu | KEN-583-3620K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 300g |
KEN5833620K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 9/16" Whitworth 3/4" Kennedy
KEN-583-3620K
SM.CK016,53,8ZLNE
Narzędzia Cromwell