Nastawne kleszcze 7" do rur Kennedy KEN5882710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawne kleszcze 7" do rur Kennedy KEN5882710K
Kennedy KEN-588-2710K
KEN5882710K
7" ADJUSTABLE PIPE WRENCH Kennedy KEN5882710K
Kennedy KEN-588-2710K
SM.CK016,31,8ZLNE
Wszechstronne klucze, precyzyjnie frezowane i utwardzone zęby, które trzymają rury mocniej, im więcej siły jest aplikowanej. Sprasowane stalowe rękojeści z profilowanymi szczękami ze stali węglowej.
Ustawienie szczęk:
(7”) 175mm: 1.5 - 38mm (1/16” - 11/2”).
(9”) 225mm: 3.0 - 64mm (1/8” - 21/2”).
(12”) 300mm: 6.0 - 75mm (1/4” - 3”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140301931 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość | 175 mm |
| Długość | 7" cal |
| Supplier Part No. | 5882710K |
| Thumbs Adjustment | No |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Waga elementu | 300 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 38mm |
| Handle Colour | Silver |
| Handle Type | Adjustable |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całkowita | 175mm |
| Typ | Pipe Wrench |
| Wrench Size | mm |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 38mm |
| Standard, norma | DIN 5234 - 1992 |
| Handle Material | Pressed Steel |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Stal węglowa |