Nastawne kleszcze 7" do rur Kennedy KEN5882760K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nastawne kleszcze 7" do rur Kennedy KEN5882760K
Kennedy KEN-588-2760K
KEN5882760K
7" PIPE WRENCH THUMB TURN PATTERN Kennedy KEN5882760K
Kennedy KEN-588-2760K
SM.CK016,37,1ZLNE
Wszechstronne klucze, precyzyjnie frezowane i utwardzone zęby, które trzymają rury mocniej, im więcej siły jest aplikowanej. Sprasowane stalowe rękojeści z profilowanymi szczękami ze stali węglowej.
Ustawienie szczęk:
(7”) 175mm: 1.5 - 38mm (1/16” - 11/2”).
(9”) 225mm: 3-64mm (1/8” - 21/2”).
(12”) 300mm: 6-75mm (1/4” - 3”).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111708 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5882760K |
| EAN13 Barcode | 5036140301962 |
| Długość | 175 mm |
| Waga elementu | 300 g |
| Thumbs Adjustment | Yes |
| Długość | 7" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 38 mm |
| Handle Colour | Silver |
| Handle Type | Adjustable |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całk. | 175 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Pipe Wrench |
| Wrench Size | mm |
| Maximum Jaw Capacity | 38 mm |
| Standard, norma | DIN 5234 - 1992 |
| Handle Material | Pressed Steel |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Stal węglowa |