Nawiertak 12,5mm x5mm HSS TiN SwissTech SWT1255148A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 12,5mm x5mm HSS TiN Swisstech SWT1255148A
Swisstech SWT-125-5148A
SWT1255148A
12.5mmx5mm HSS CENTRE DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255148A
SWT-125-5148A
SM.CK016,62,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 12.5 mm |
| Marka | SwissTech |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Cutting Direction | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140269033 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 7.5 mm |
| Minimum Drill Point Length | 6.3 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całk. | 63mm |
| Promień | |
| Seria | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Sup. Part No. | SWT-125-5148A |
| System pomiarowy | Metric |
| Trade Size | 12.5 mm |
| UNSPSC Code | 23241605 |