Nawiertak 14mm HSS Sherwood SHR0241861S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 14mm HSS Sherwood SHR0241861S
Sherwood SHR-024-1861S
SHR0241861S
Nawiertak HSS 14mm SHR0241861S
SHR-024-1861S
SM.CK016,109,3ZLNE
Opis produktu
Wykonano zgodnie z normą BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333, ISO 2540.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | 8.5mm |
| Body Diameter | 14mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Bell |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 4mm |
| Kod EAN13 | 5036140162525 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 6.2mm |
| Minimum Drill Point Length | 5mm |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 85 |
| Waga całkowita | 0.056 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Promień | 8.5mm |
| Seria | A204 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328; Part 2; 1986; DIN333; ISO2540 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 14mm |
| Kod UNSPSC | 23241605 |