Nawiertak 4B calowy HSS Sherwood SHR0241856D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 4B calowy HSS Sherwood SHR0241856D
Sherwood SHR-024-1856D
SHR0241856D
Nawiertak HSS 4B SHR0241856D
SHR-024-1856D
SM.CK016,46,4ZLNE
Opis produktu
Wykonano zgodnie z normą BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333, ISO 2540.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | 0.28 in.d |
| Body Diameter | 1/8" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Bell |
| Wymiary | BS4B |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 5/16" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140162440 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 3/16" calowe |
| Minimum Drill Point Length | 5/32" calowe |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 13 |
| Długość całk./opak. | 75 |
| Waga całkowita | 0.019 |
| Szerokość całk./opak. | 13 |
| Pilot Diameter | 5/16" calowe |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328; Part 2; 1986; DIN333; ISO2540 |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 4B BS |
| Kod UNSPSC | 23241605 |