Nawiertak 5B calowy HSS Sherwood SHR0241858F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 5B calowy HSS Sherwood SHR0241858F
Sherwood SHR-024-1858F
SHR0241858F
Nawiertak HSS 5B SHR0241858F
SHR-024-1858F
SM.CK016,47,2ZLNE
Opis produktu
Wykonano zgodnie z normą BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333, ISO 2540.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | 0.35 in.d |
| Body Diameter | 7/16" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Bell |
| Wymiary | BS5B |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 5/32" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140162457 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1/4" calowe |
| Minimum Drill Point Length | 7/32" calowe |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.031 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Pilot Diameter | 5/32" calowe |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328; Part 2; 1986; DIN333; ISO2540 |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 5B BS |
| Kod UNSPSC | 23241605 |