Nawiertak 6,3mm x2,5mm HSS TiN SwissTech SWT1255145A SWT-125-5145A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 6,3mm x2,5mm HSS TiN Swisstech SWT1255145A SWT-125-5145A
Swisstech SWT-125-5145A
SWT1255145A
6.30mmx2.5mm HSS CENTRE DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255145A
SWT-125-5145A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 6.3 mm |
| Brand | SwissTech |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Cutting Direction | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 2.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140269002 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 4.1 mm |
| Minimum Drill Point Length | 3.1 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 45mm |
| Promień | |
| Seria | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Supplier Part No. | SWT-125-5145A |
| System pomiarowy | Metric |
| Trade Size | 6.3 mm |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 6.3mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 45mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Finish/Coating | TiN |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | 6.3mm |
| Countersink Angle | 60° degree |
| Drill Point Diameter | 2.5mm |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | 4.1mm |
| Minimum Drill Point Length | 3.1mm |
| Drill Point Angle | 120° degree |
SM.CK016,28,4ZLNE