Nawiertak BS0 HSS calowy Sherwood SHR0251828M PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS0 HSS calowy Sherwood SHR0251828M
Sherwood SHR-025-1828M
SHR0251828M
KC-016,9,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 1/8" cal |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 1/32" cal |
| EAN13 | 5036140173194 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1/16" cal |
| Minimum Drill Point Length | 3/64" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 1 1/4" cal |
| Pilot Diameter | 1/32 in |
| Promień | |
| Safe Load | 25 A |
| Seria | C100 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1828M |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 0 BS |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 1/8" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 1-1/4" cal |
| Numer produktu | |
| Seria | C100 |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba elementów | |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | BS0 |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 1/32" cal |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | mm 1/16" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 3/64" cal |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Liczba końców | Double-ended |