Nawiertak BS00 HSS calowy Sherwood SHR0251827L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS00 HSS calowy Sherwood SHR0251827L
Sherwood SHR-025-1827L
SHR0251827L
x Sherwood SHR0251827L SHR0251827L
SHR-025-1827L
SM.CK016,9,6ZLNE
Spiralne rowki wi??rowe wykonane aby uzyskać wysokiej klasy nawiercenia w wiÄ™kszo?›ci zastosowa?„. 60° KÄ...t. Wykonane zgodnie z: BS 328 : Part 2 : 1986,DIN 333A, ISO 866, ISO 2540, ISO 2541
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 1/8" cal |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120 ° |
| Drill Point Diameter | 0.025" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140272002 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 0.030" cal |
| Minimum Drill Point Length | 0.025" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 1 1/8" cal |
| Pilot Diameter | 0.025 in |
| Radius | |
| Safe Load | 25 A |
| Seria | C100 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1827L |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 00 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 1/8" cal |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 1-1/8" cal |
| Seria | C100 |
| Radius | mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | BS00 |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 0.025" cal |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | mm 0.03" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 0.025" cal |
| Drill Point Angle | 120 ° stopni |