Nawiertak BS2 HSS TiN SwissTech SWT1255134A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS2 HSS TiN Swisstech SWT1255134A
Swisstech SWT-125-5134A
SWT1255134A
BS2 HSS CENTRE DRILL TiNTIPPED Swisstech SWT1255134A
SWT-125-5134A
SM.CK016,21,3ZLNE
Posiadają spiralne rowki, różnej długości i formy aby zapewnić wysoką jakość nawierceń dla większości aplikacji. Pokryte TiN na częściach roboczych, kąt wewnętrzny 60°. Wykonane zgodnie z BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333A, ISO 866, ISO 2540, ISO 2541.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 3/16" cal |
| Producent | SwissTech |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120 ° |
| Drill Point Diameter | 1/16" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140268920 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 3/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | 5/64" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 1 3/4" cal |
| Radius | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Supplier Part No. | SWT-125-5134A |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 2 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 3/16" cal |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 1-3/4" cal |
| Seria | |
| Radius | mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | BS2 |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 1/16" cal |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | mm 3/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 5/64" cal |
| Drill Point Angle | 120 ° stopni |