Nawiertak BS4 HSS TiN SwissTech SWT1255136A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS4 HSS TiN Swisstech SWT1255136A
Swisstech SWT-125-5136A
SWT1255136A
BS4 HSS CENTRE DRILL TiNTIPPED Swisstech SWT1255136A
SWT-125-5136A
SM.CK016,29,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 5/16" cal |
| Marka | SwissTech |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Cutting Direction | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 1/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140268944 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 3/16" cal |
| Minimum Drill Point Length | 5/32" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całk. | 2 1/4" cal |
| Promień | |
| Seria | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 4 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |