Nawiertak HSS 10mm x4mm Sherwood SHR0251850G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 10mm x4mm Sherwood SHR0251850G
Sherwood SHR-025-1850G
SHR0251850G
Nawiertak HSS 10mm x 4mm SHR0251850G
SHR-025-1850G
KC-016,20,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 10 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 4 mm |
| EAN13 | 5036140173347 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 6.2 mm |
| Minimum Drill Point Length | 5mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 56mm |
| Promień | 12.5 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1850G |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 10 mm |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 28 g |