Nawiertak HSS 20mm x8mm Sherwood SHR0251852M PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 20mm x8mm Sherwood SHR0251852M
Sherwood SHR-025-1852M
SHR0251852M
KC-016,84,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 20 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 8 mm |
| EAN13 | 5036140173378 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 11.5 mm |
| Minimum Drill Point Length | 10mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 83mm |
| Promień | 25 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1852M |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 20 mm |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 102 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 20mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 83mm |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Promień | 25mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | 20mm |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Drill Point Diameter | 8mm |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | 11.5mm |
| Minimum Drill Point Length | 10mm |
| Drill Point Angle | 120° stopni |