Nawiertak HSS 3,15mm x0.8mm Sherwood SHR0251843X
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 3,15mm x0.8mm Sherwood SHR0251843X
Sherwood SHR-025-1843X
SHR0251843X
Nawiertak HSS 3.15mmx0.80mm SHR0251843X
SHR-025-1843X
SM.CK016,13,1ZLNE
60° KÄ...t. Spiralne rowki wi??rowe wykonane aby uzyskać wysokiej klasy nawiercenia w wiÄ™kszo?›ci zastosowa?„. Wykonane zgodnie z normÄ... BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333A, ISO 866, ISO 2540, ISO 2541.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 3.15 mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120 ° |
| Drill Point Diameter | 0.80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140173279 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1.5 mm |
| Minimum Drill Point Length | 1.1 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 31.5 mm |
| Radius | 3.15 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1843X |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 3.15 mm |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 2 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 3.15mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 31.50mm |
| Seria | |
| Radius | 3.15mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | 3.15mm |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | 0.80mm |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | 1.5mm |
| Minimum Drill Point Length | 1.1mm |
| Drill Point Angle | 120 ° stopni |