Nawiertak HSS 5mm x2mm Sherwood SHR0251847D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 5mm x2mm Sherwood SHR0251847D
Sherwood SHR-025-1847D
SHR0251847D
SM.CK016,11,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 5 mm |
| Marka | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Cutting Direction | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 2 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140173316 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 3.3 mm |
| Minimum Drill Point Length | 2.5 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całk. | 40mm |
| Promień | 8mm |
| Seria | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1847D |
| System pomiarowy | Metric |
| Trade Size | 5 mm |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga | 5 g |