Niekrzepnący uszczelniacz 400g Sherlock SHK7204010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niekrzepnący uszczelniacz 400g Sherlock SHK7204010K
Sherlock SHK-720-4010K
SHK7204010K
GAS SEAL NON-SETTING SEALANT 400gm Sherlock
SHK-720-4010K
KC-016,70,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nietwardniejący uszczelniacz, biała substancja do stosowania na gwintowanych złączkach metalicznych przenoszących gaz, wykonanych z aluminium, miedzi, stali czy cynku. Można stosować przy propanie, btanie, LPG i gazie naturalnym. Zakres temperatury: -20°C do +125°C. Gaz Maksymalne ciśnienie gazu: 2.9psi (0.2bar).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherlock Sealants |
| EAN13 | 5036140073548 |
| ecl@ss | 23079090 |
| Oznaczenie | 34004 |
| Tin Size | 400 g |
| UNSPSC | 31201612 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Maintenance Sealing |
| Kolor | Off White |
| Pack Type | Tin |
| Numer produktu | |
| Suitable for use with | Butane Pipework LPG Pipework Natural Gas Pipework Propane Pipework |
| Thread Type | |
| Rozmiar | 400g |
| Standard, norma | |
| Operating Temperature Range | -20 to 125°C Celsius |
| Product Composition | Paste |