Niewielki kalkulator biurkowy z 12-cyfrowym wyświetlaczem LCD Edison EDI8250070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DCS012 12-DIGIT SEMI-DESKLCD CALCULATOR Edison EDI8250070K
Edison EDI-825-0070K
EDI8250070K
DCS012 12-DIGIT SEMI-DESKLCD CALCULATOR Edison
EDI-825-0070K
SM.CK016,34,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
DCS012 - Uniwersalny kalkulator biurkowy o niewielkim rozmiarze z dużym 12-cyfrowym wyświetlaczem LCD. Z wbudowaną funkcją obliczania podatku i automatycznego wyłączania. Zasilany energią słoneczną z zapasowym zasilaniem bateryjnym.
Wymiary (szer. x wys.): 98 mm x 137 mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 222 |
| Szerokość całk. | 148 |
| Głębokość całk. | 22 |
| Waga całkowita | 0.128 |
| UNSPSC Code | 44101800 |
| eCl@ss Code | 24320590 |
| Producent | Edison |
| Supplier Part No. | 8250070K |
| EAN13 Barcode | 5036140244610 |
| Numer produktu | DCS012 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery | LR1130 |
| Kolor | Czarny Silver |
| Wymiary | 137x98x27mm |
| Display Type | Angled LCD |
| Numer produktu | DCS012 |
| Typ | Office Calculator |
| Waga | 97g |
| Number of Digits | 12 |
| Additional Features | 1'000 Separator Auto Power Off Large LCD Display Tax Function |
| General Functions | Basic Calculator |