Niezależna szczęka CC11 133x60mm imadła Indexa IND4251045D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 696,10 zł
Cena regularna:
1 378,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezależna szczęka CC11 133x60mm imadła Indexa IND4251045D
Indexa IND-425-1045D
IND4251045D
Niezależna szczęka imadła CC11 133x60mm Indexa IND4251045D
IND-425-1045D
SM.CK016,1009ZLNE
Siła docisku w dwóch kierunkach, z rowkowymi szczękami do utrzymania materiałów o dużych gabarytach lub nieregularnych kształtach.
Materiał : Obudowa z żeliwa.
Szczęka, stal węglowa EN8D.
Twardość: Szczęki: HRC 45 - 48.
Wykończenie powierzchni: Szczęka: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 54.5 mm |
| Wymiar D | 68 mm |
| Wymiar E | 50 mm |
| Wymiar F | 32 mm |
| Wymiar G | 16 mm |
| Dim H | 6 mm |
| Dim J | 22 mm |
| Dim K | 13 mm |
| Dim L | 16.8 mm |
| Dim M | 42 mm |
| Dim N | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084872 |
| Długość A | 133 mm |
| Numer produktu | CC110112 |
| Supplier Part No. | 4251045D |
| Typ | Serrated |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 2.0 kg |
| Szerokość B | 60 mm |