Nity 4x10mm aluminiowe 8000szt. Qualfast QFT6445160A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nity 4x10mm aluminiowe 8000szt. Qualfast QFT6445160A
Qualfast QFT-644-5160A
QFT6445160A
4.0 x 10mm NITY ALUMINIOWE (PUDELKO-8000) Qualfast
QFT-644-5160A
KC-016,328,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Ø | 4mm |
| Pojemnosć opakowania | 8000 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140245709 |
| Length Below Shoulder | 10 mm |
| Głębokość całkowita | 230 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 13.75 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Oznaczenie | QFT-644-5160A |
| UNSPSC | 31162200 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 10mm |
| Materiał | Aluminium |
| Head Shape | Domed |
| Pojemnosć opakowania | 8000 |
| Surface Treatment | Plain |
| Rivet Diameter | 4.0mm |