Nity 4x16mm aluminiowe 500szt. Qualfast QFT6442077M PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nity 4x16mm aluminiowe 500szt. Qualfast QFT6442077M
Qualfast QFT-644-2077M
QFT6442077M
4.0 x 16mm NITY ALUMINIOWE (PUDELKO 500) Qualfast
QFT-644-2077M
KC-016,29,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Ø | 4mm |
| Pojemnosć opakowania | 500 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140252974 |
| Length Below Shoulder | 16 mm |
| Oznaczenie | QFT-644-2077M |
| UNSPSC | 31162200 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 16mm |
| Materiał | Aluminium |
| Head Shape | Domed |
| Pojemnosć opakowania | 500 |
| Surface Treatment | Plain |
| Rivet Diameter | 4.0mm |