Nóż monterski z samoczynnym powrotem ostrza Kennedy KEN5371120K KEN-537-1120K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
19,31 €
Cena regularna:
15,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż monterski z samoczynnym powrotem ostrza Kennedy KEN5371120K KEN-537-1120K
Kennedy KEN-537-1120K
KEN5371120K
SLIDING AUTO RETURN KNIFE Kennedy
KEN-537-1120K
Nóż monterski Kennedy z samoczynnym powrotem charakteryzuje się przesuwnym ostrzem i innowacyjnym kompozytowym uchwytem miękkim w dotyku. Szybka i łatwa wymiana ostrza bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Akceptuje wszystkie standardowe ostrza. Inne cechy: Obsługa jedną ręką.
Rozmiar: 35x115x15 (Wys.x Dł. X Szer.)
Masa: 120 g
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140226647 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.134 |
| Szerokość całk. | 78 |
| Supplier Part No. | 5371120K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 120 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Silver/Black |
| Długość całkowita | 250mm |
| Model, kod produktu | KSA060 |
| Type | Safety Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-Material |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Rubber Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | Self-retracting |
SM.CK016,46ZLNE
Narzędzia Cromwell