Nóż oprawkowy 20x100mm stalka okrągła 20mm HSS-Co kobaltowa Kennedy KEN0904930K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
38,31 €
Cena regularna:
31,14 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż oprawkowy 20mm średnica 100mm HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0904930K
Kennedy KEN-090-4930K
KEN0904930K
Nóż oprawkowy 20mm średnica 100mm COBALT
KEN-090-4930K
SM.CK016,104,3ZLNE
HSS-Co 5% okrągłe, metryczne
Szybsze skrawanie, dłuższa żywotność i zmniejszenie kosztów. Półwyroby o przekroju kwadratowym i prostokątnym dostarczane są z końcami ściętymi pod kątem 15o. Półwyroby przecinaków dostarczane są z 2o z ukosowaniem boku, ścięcie pod kątem 10o (góra i dół).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242104 |
| eCl@ss Code | 21010902 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0904930K |
| EAN13 Barcode | 5036140094017 |
| Wysokość całkowita | |
| End Shape | Round |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Cobalt Percentage | 5 % |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Wymiary | 20 x 100 mm |
| End Angle Type | Non-beveled |
| Bevel Angle | |
| Średnica | 20 mm |
| Długość całk. | 100mm |
| Szerokość całk. | |
| Waga elementu | 260 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całk. | 100 mm |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Product Number | |
| Bevel Angle | ° degree |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| End Angle Type | Non-beveled |
| End Shape | Round |