Nóż sierpowy do linoleum 3.1/2" Kennedy KEN5331020K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż sierpowy do linoleum 3.1/2" Kennedy KEN5331020K
Kennedy KEN-533-1020K
Nóż SIERPOWY do LINOLEUM 3.1/2"
KEN-533-1020K
Opis produktu
Wysokowydajne ostrze i wysokiej jakości uchwyt. Do cięcia linoleum i pochodnych materiałów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 90mm |
| Szerokość ostrza | 25mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113893 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.052 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Nr produktu | KEN-533-1020K |
| Kod UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.50 kg |
KEN5331020K
NOZ SIERPOWY DO LINOLEUM 3.1/2" Kennedy
KEN-533-1020K
SM.CK016,30,7ZLNE
Narzędzia Cromwell