Nóż tokarski CTGPR 1616H11 Indexa IND1061060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
221,80 zł
Cena regularna:
180,33 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CTGPR 1616H11 Indexa IND1061060K
Indexa IND-106-1060K
IND1061060K
Nóż tokarski CTGPR 1616H11 Indexa IND1061060K
IND-106-1060K
SM.CK016,183,7ZLNE
90° kąt przyłożenia
11° płytki trójkątne dodatnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080188 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1103 |
| ISO Designation | CTGPR 1616H11 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Supplier Part No. | 1061060K |
| Typ uchwytu | CTGP |
| UNSPSC Code | 23242106 |