Nóż tokarski CTGPR 2020K16 Indexa IND1061100K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
298,30 zł
Cena regularna:
242,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CTGPR 2020K16 Indexa IND1061100K
Indexa IND-106-1100K
IND1061100K
Nóż tokarski CTGPR 2020K16 Indexa IND1061100K
IND-106-1100K
SM.CK016,249,8ZLNE
90° kąt przyłożenia
11° płytki trójkątne dodatnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080195 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| ISO Designation | CTGPR 2020K16 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.385 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Supplier Part No. | 1061100K |
| Typ uchwytu | CTGP |
| UNSPSC Code | 23242106 |