Nóż tokarski DIR 0020P16 Indexa IND1068240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$180.24
Cena regularna:
$146.53
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski DIR 0020P16 Indexa IND1068240K
Indexa IND-106-8240K
IND1068240K
Nóż tokarski DIR 0020P16 Indexa IND1068240K
IND-106-8240K
SM.CK016,408,8ZLNE
DIR - wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 13.7 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082052 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 16 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | DIR 0020P 16 |
| Minimum Bore Diameter | 24 mm |
| Neck Diameter | |
| Neck Length | |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Waga całkowita | 0.38 |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Wysokość części chwytowej | 20 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068240K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 16 |
| Neck Diameter | mm |
| Długość całkowita | 170mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Neck Length | mm |
| ISO Designation | DIR 0020P 16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 24mm |
| Centre to Cutting Tip | 13.7mm |