Nóż tokarski DIR 0032S16 Indexa IND1068300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
761,70 zł
Cena regularna:
619,27 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski DIR 0032S16 Indexa IND1068300K
Indexa IND-106-8300K
IND1068300K
Nóż tokarski DIR 0032S16 Indexa IND1068300K
IND-106-8300K
SM.CK016,679,5ZLNE
DIR - wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 18.1 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082083 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 22 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | DIR 0025R 22 |
| Minimum Bore Diameter | 29 mm |
| Neck Diameter | |
| Neck Length | |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga całkowita | 1.47 |
| Średnica chwytu | 25 mm |
| Wysokość części chwytowej | 32 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068300K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 22 |
| Neck Diameter | mm |
| Długość całkowita | 200mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Neck Length | mm |
| ISO Designation | DIR 0025R 22 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 29mm |
| Centre to Cutting Tip | 18.1mm |