Nóż tokarski MVJNR 2020K16 Indexa IND1061500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
513,70 zł
Cena regularna:
417,64 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski MVJNR 2020K16 Indexa IND1061500K
Indexa IND-106-1500K
IND1061500K
Nóż tokarski MVJNR 2020K16 Indexa IND1061500K
IND-106-1500K
SM.CK016,311,2ZLNE
93° kąt przyłożenia.
35° płytki rombowe ujemne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080256 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp &Pin Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 35 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | VN_A:VN_G |
| ISO Designation | MVJNR 2020K16 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.37 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Supplier Part No. | 1061500K |
| Typ uchwytu | MVJN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Numer produktu | MVJNR2020K16-K |
| Typ płytki | VN_A:VN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 93 ° stopni |
| ISO Designation | MVJNR 2020K16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Typ uchwytu | MVJN |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Szerokość chwytu (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 35 Rhombic ° stopni |
| Side to Cutting Tip (f) | 25mm |
| Head Length (l2) | 37mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |