Nóż tokarski PCBNL 2525M12 Indexa IND1061763K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.12
Cena regularna:
$56.20
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PCBNL 2525M12 Indexa IND1061763K
Indexa IND-106-1763K
IND1061763K
PCBNL 2525M12 EXTERNAL TOOLHOLDER INDEXA IND1061763K
IND-106-1763K
KC-016,207,9ZN/SM.[NM]
80° płytki rombowe ujemne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 75° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 | 5036140283145 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Insert Shape | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | PCBNL 2525M12 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.705 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Straight |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 22 mm |
| Oznaczenie | IND-106-1763K |
| Typ uchwytu | PCBN |
| UNSPSC | 23242106 |