Nóż tokarski PCLNL 2525M12 Indexa IND1062050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
467,30 zł
Cena regularna:
379,92 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PCLNL 2525M12 Indexa IND1062050K
Indexa IND-106-2050K
IND1062050K
Nóż tokarski PCLNL 2525M12 Indexa IND1062050K
IND-106-2050K
SM.CK016,207,9ZLNE
95° kąt przyłożenia
80° płytki rombowe ujemne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.725 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1062050K |
| EAN13 Barcode | 5036140080416 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Approach Angle | 95 ° |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Shank Style | Offset |
| Materiał chwytu | Steel |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| ISO Designation | PCLNL 2525M12 |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całk. | 150 mm |
| Product Number | PCLNL2525M12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25 mm |
| Wysokość części chwytowej | 25 mm |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 95 ° degree |
| Neck Length | 28 mm |
| ISO Designation | PCLNL 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32 mm |