Nóż tokarski PCLNR 3232P19 Indexa IND1062300K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
72,76 €
Cena regularna:
59,15 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PCLNR 3232P19 Indexa IND1062300K
IND-106-2300K
80° płytki rombowe ujemne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080461 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 42 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 19 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 19.05 mm |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1906 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | PCLNR 3232P19 |
| Długość całkowita (l1) | 170 mm |
| Waga całkowita | 1.37 |
| Wysokość chwytu (h) | 32 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 32 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 40 mm |
| Supplier Part No. | 1062300K |
| Typ uchwytu | PCLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1906 |
| Długość całkowita | 170mm |
| Model, kod produktu | PCLNR3232P19 |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 32mm |
| Wysokość części chwytowej | 32mm |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 0° degree |
| Approach Angle | 95° degree |
| Neck Length | 42 mm |
| ISO Designation | PCLNR 3232P19 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Shank Width (b) | 32 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 40 mm |
| Head Length (l2) | 42 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 19 mm |
| Insert Inscribed Circle | 19.05mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 40 mm |