Nóż tokarski SDJCL 2020K11 Indexa IND1064650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
113,65 €
Cena regularna:
92,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SDJCL 2020K11 Indexa IND1064650K
Indexa IND-106-4650K
IND1064650K
SDJCL 2020K11 EXTERNAL TOOLHOLDER INDEXA IND1064650K
IND-106-4650K
KC-016,263,6ZN/SM.[NM]
55° płytka rombowa dodatnia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 | 5036140283299 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | 55 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | SDJCL 2020K11 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 25 mm |
| Oznaczenie | IND-106-4650K |
| Typ uchwytu | SDJC |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Numer produktu | SDJCL2020K11 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | DC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Approach Angle | 93° stopni |
| Neck Length | 22mm |
| ISO Designation | SDJCR 2525M11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SDJC |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Shank Width (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 55 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 25mm |
| Head Length (l2) | 22mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Set Type | Individual Toolholder |