Nóż tokarski SDJCR 1212F11 Indexa IND1064580K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
430,50 zł
Cena regularna:
350,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SDJCR 1212F11 Indexa IND1064580K
Indexa IND-106-4580K
IND1064580K
Nóż tokarski SDJCR 1212F11 Indexa IND1064580K
IND-106-4580K
SM.CK016,182,3ZLNE
93° Kąt przyłożenia.
55° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080997 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 18 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 55 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | SDJCR 1212F11 |
| Długość całkowita (l1) | 80 mm |
| Waga całkowita | 0.091 |
| Wysokość chwytu (h) | 12 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 12 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 16 mm |
| Supplier Part No. | 1064580K |
| Typ uchwytu | SDJC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Numer produktu | SDJCR1212F11 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | DC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 93 ° stopni |
| Neck Length | 18mm |
| ISO Designation | SDJCL 1212F11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SDJC |
| Wysokość chwytu (h) | 12mm |
| Szerokość chwytu (b) | 12mm |
| Długość całkowita (l1) | 80mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 55 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 16mm |
| Head Length (l2) | 18mm |
| Cutting Height (h1) | 12mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Set Type | Individual Toolholder |