Nóż tokarski SDNCN 2020K11 Indexa IND1064800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
315,00 zł
Cena regularna:
256,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SDNCN 2020K11 Indexa IND1064800K
Indexa IND-106-4800K
IND1064800K
Nóż tokarski SDNCN 2020K11 Indexa IND1064800K
IND-106-4800K
SM.CK016,263,6ZLNE
62.5° Boczny kąt przyłożenia.
55° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 62.5 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081109 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 55 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | SDNCN 2020K11 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.36 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 10 mm |
| Supplier Part No. | 1064800K |
| Typ uchwytu | Screw -On |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Numer produktu | SDNCN2020K11 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Straight |
| Typ płytki | DC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 62.5 ° stopni |
| Neck Length | 22mm |
| ISO Designation | SRDCN 1616H08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SRDC |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Szerokość chwytu (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 55 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 10mm |
| Head Length (l2) | 22mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Set Type | Individual Toolholder |