Nóż tokarski SIR 0020P22 Indexa IND1068440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
703,40 zł
Cena regularna:
571,87 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SIR 0020P22 Indexa IND1068440K
Indexa IND-106-8440K
IND1068440K
Nóż tokarski SIR 0020P22 Indexa IND1068440K
IND-106-8440K
SM.CK016,397,3ZLNE
Mocowanie śrubą
SIR/L - Wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 15.6 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082182 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 22 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | SIR 0020P 22 |
| Minimum Bore Diameter | 24 mm |
| Neck Diameter | 20 mm |
| Neck Length | mm |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Waga całkowita | 0.38 |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Wysokość części chwytowej | 20 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068440K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 22 |
| Neck Diameter | 20mm |
| Długość całkowita | 170mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Neck Length | mm |
| ISO Designation | SIR 0020P 22 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 24mm |
| Centre to Cutting Tip | 15.6mm |