Nóż tokarski SSSCR 1212F09 Indexa IND1065310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
220,10 zł
Cena regularna:
178,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SSSCR 1212F09 Indexa IND1065310K
Indexa IND-106-5310K
IND1065310K
Nóż tokarski SSSCR 1212F09 Indexa IND1065310K
IND-106-5310K
SM.CK016,182,3ZLNE
45° Czołowy kąt przyłożenia,
7° płytka kwadratowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 45 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081185 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 11 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 09T3 mm |
| Typ płytki | SC_T |
| ISO Designation | SSSCR 1212F09 |
| Długość całkowita (l1) | 80 mm |
| Waga całkowita | 0.098 |
| Wysokość chwytu (h) | 12 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 12 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 16 mm |
| Supplier Part No. | 1065310K |
| Typ uchwytu | SSSC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 09T3 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | SC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 45 ° stopni |
| Neck Length | 11mm |
| ISO Designation | SSSCR 1616H09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SSSC |
| Wysokość chwytu (h) | 12mm |
| Szerokość chwytu (b) | 12mm |
| Długość całkowita (l1) | 80mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Side to Cutting Tip (f) | 16mm |
| Head Length (l2) | 11mm |
| Cutting Height (h1) | 12mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Set Type | Individual Toolholder |