Nóż tokarski STGCR 1616H11 Indexa IND1065680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
224,90 zł
Cena regularna:
182,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski STGCR 1616H11 Indexa IND1065680K
Indexa IND-106-5680K
IND1065680K
Nóż tokarski STGCR 1616H11 Indexa IND1065680K
IND-106-5680K
SM.CK016,186,2ZLNE
90° kąt przyłożenia,
7° płytka trójkątna dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081239 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Kształt płytki | Triangular |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1102 |
| Typ płytki | TC_T |
| ISO Designation | STGCR 1616H11 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.195 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 16 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 20 mm |
| Supplier Part No. | 1065680K |
| Typ uchwytu | STGC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1102 |
| Numer produktu | STGCR1616H11 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | TC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Neck Length | 22mm |
| ISO Designation | STGCR 2020K16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | STGC |
| Wysokość chwytu (h) | 16mm |
| Szerokość chwytu (b) | 16mm |
| Długość całkowita (l1) | 100mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Triangular |
| Side to Cutting Tip (f) | 20mm |
| Head Length (l2) | 22mm |
| Cutting Height (h1) | 16mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Set Type | Individual Toolholder |