Nóż tokarski lutowany 280 P30 Kennedy KEN1006180K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski lutowany 280 P30 Kennedy KEN1006180K
Kennedy KEN-100-6180K
KEN1006180K
Nóż tokarski lutowany 280 P30
KEN-100-6180K
SM.CK016,22,6ZLNE
Płytki z węglika w 3 granulacjach: P40, P30, K20.Wykonano zgodnie z ISO DIN BHMA Standards.
P40: Gatunek przeznaczony do ciężkiej obróbki zgrubnej stali, staliwnych odlewów przy dużych posuwach i niskich/średnich szybkościach. Można używac też w trudnych warunkach, kiedy często przerywać trzeba operację toczenia. Ten gatunek można stosować przy operacji zdzierania i obróbki stali magnezytowych.
P30: Gatunek do ciężkiej obróbki zgrubnej toczenia i wytaczania we wszystkich grupach stali. Zalecany też w przerywanych operacjach i obróbce przy niskich prędkościach i dużych posuwach.
K20: Gatunek generalnego stosowania. Idealny do obróbki żeliwa, metali nieżelaznych, bakalitu itp. Zapewnia odporność na ścieranie i twardość podczas toczenia przy średnich szybkościach. Można stosować przy dużych posuwach.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.012 |
| UNSPSC Code | 23241601 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 1006180K |
| EAN13 Barcode | 5036140095526 |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Typ narzędzia | Square Shank Boring |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 - P30 |
| Materiał ostrza | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Boring Bar Angle | 90 ° |
| Clearance Angle | 6 ° |
| Standard, norma | ISO DIN BHMA |
| Wysokość części chwytowej | 1/4" cal |
| Szerokość chwytu | 1/4" cal |
| Promień naroża | 1/64" cal |
| Numer narzędzia | 280 |
| Długość całk. | 1 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 1-1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | " cal |
| Szerokość chwytu | 1/4" cal |
| Wysokość części chwytowej | 1/4" cal |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Typ narzędzia | Square Shank Boring |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 - P30 |
| Materiał ostrza | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Lead Angle | ° stopni |
| Boring Bar Angle | 90 ° stopni |
| Clearance Angle | 6 ° stopni |
| Standard, norma | ISO DIN BHMA |
| Numer narzędzia | 280 |
| Grupa materiałowa |