Nóż uniwersalny dekoratorski 4" Kennedy KEN5331000K PRO19 MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż uniwersalny dekoratorski 4" Kennedy KEN5331000K
Kennedy KEN-533-1000K
Nóż uniwersalny DEKORATORSKI 4"
KEN-533-1000K
Opis produktu
Ostrze w całej długości uchwytuWysokowydajne ostrze i wysokiej jakości uchwyt. Nóż generalnego użytku do wielu różnych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 25mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113886 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.044 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Nr produktu | KEN-533-1000K |
| Kod UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 870g |
KEN5331000K
NOZ UNIWERSALNY DEKORATORSKI 4" Kennedy
KEN-533-1000K
SM.CK016,25,3ZLNE
Narzędzia Cromwell