Nożyce do blach 8" Kennedy KEN5911080K KEN-591-1080K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
16,01 €
Cena regularna:
13,02 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce do blach 8" Kennedy KEN5911080K KEN-591-1080K
Kennedy KEN-591-1080K
Nożyce do blach 8"
KEN-591-1080K
Opis produktu
Wykonane z kutej stali węglowej. Ostrza utwardzone i precyzyjnie szlifowane celem ostrzenia w miarę potrzeby.Model standardowy
Tradycyjna konstrukcja do generalnego użytku przy cięciu blach stalowych, miedzianych i aluminium.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140017474 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 200mm |
| Długość | 8" calowe |
| Głębokosć całk./opak. | 28 |
| Długość całk./opak. | 50 |
| Waga całkowita | 0.285 |
| Szerokość całk./opak. | 205 |
| Kod UNSPSC | 27111519 |
| Weight per 6 | 1.90 kg |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| For Use With | N/A |
| Overall Length | 200 mm millimetre 8 in. inch |
| Product Number | |
| Type | Tin Snips/Shears |
| Type of Cut | Straight |
| Number of Pieces | |
| Includes | |
| Blade Material | Hardened Carbon Steel |
| Handle Material | Polypropylene |
| Compatible Materials | Aluminium Copper Mild Steel |
| Maximum Cutting Thickness | 0.8 mm millimetre 1/32 in. inch |
| Handle Shape | Straight |
KEN5911080K
NOZYCE DO BLACH 8" Kennedy
KEN-591-1080K
SM.CK016,44,7ZLNE
Narzędzia Cromwell