Nożyce dźwigniowe do sworzni 42" duża siła Kennedy KEN5922420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
455,58 €
Cena regularna:
370,39 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce dźwigniowe do sworzni, 42" duża siła Kennedy KEN5922420K
Kennedy KEN-592-2420K
Nożyce dźwigniowe do SWORZNI, duża SILA 42"
KEN-592-2420K
Opis produktu
Wykonane z kutej, utwardzonej stali chromowo-wanadowej. Do cięcia przekrojówokrągłych i płaskich ze stali. Szczęki z utwardzonej stali węglowej w nożycach o
wymiarach: 460, 600mm. Nożyce o wymiarach 760, 900, 1070mm mają szczęki do cięcia centralnego. Rękojeści wykonanez rurek z nasadkami z plastiku. Zgodne z: DIN 2076.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cutting Capacity 1200N/mm2 (80tons/in2) | 11mm |
| Cutting Capacity 1200N/mm2 (80tons/in2) | 7/16" calowe |
| Cutting Capacity 1570N/mm2 (100tons/in2) | 10mm |
| Cutting Capacity 1570N/mm2 (100tons/in2) | 3/8" calowe |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 15mm |
| Cutting Capacity 735N/mm2 (45 tons/in2) | 5/8" calowe |
| Cut Type | Centre |
| Kod EAN13 | 5036140143159 |
| Kod eCl@ss | 21040302 |
| Długość całk./opak. | 1070mm |
| Długość całk./opak. | 42" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111512 |
| Waga elementu | 8.30 kg |
KEN5922420K
NOZYCE DZWIGNIOWE DO SWORZNI, DUZA SILA 42" Kennedy
KEN-592-2420K
SM.CK016,1645ZLNE
Narzędzia Cromwell