Nożyce krawieckie 9.1/2" Kennedy KEN5333520K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce krawieckie 9.1/2" Kennedy KEN5333520K
Kennedy KEN-533-3520K
Nożyce KRAWIECKIE 9.1/2"
KEN-533-3520K
Opis produktu
Nożyce krawieckie, wygięty uchwytPlastikowe asymetryczne uchwyty zaprojektowane z utwardzonymi stalowymi ostrzami tak by mogły być używane jedynie od góry powierzchni na której są użyte i w momencie gdy wymagane jest cięcie tkanin w linii prostej w linii prostej. Proste i wygięte ostrza są użytec zarówno do długich jak i krótkich cięć.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140114234 |
| Kod eCl@ss | 21040601 |
| Długość | 240mm |
| Długość | 9 1/2" calowe |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 295 |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111506 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5333520K
NOZYCE KRAWIECKIE 9.1/2" Kennedy
KEN-533-3520K
SM.CK016,43,6ZLNE
Narzędzia Cromwell