Nożyce stalowe 20cm 200mm 8" mocne ergonomiczne duże nożyczki Kennedy KEN5332080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce stalowe 200mm 8" mocne ergonomiczne Kennedy KEN5332080K
Kennedy KEN-533-2080K
KEN5332080K
NOZYCE STALOWE 8" Kennedy
KEN-533-2080K
SM.CK016,36,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nożyce z wygiętym chwytem
Ostrza wykonane z doskonałej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie zawarte w sakiewce PVC. Ostrza ze stali, duże poręczne uchwyty. Do przycinania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140018341 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 205 mm |
| Długość | 8" cal |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.215 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 5332080K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Waga elementu | 190 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny |
| Długość całkowita | 205mm 8" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Carpet/Underlay Paper/Card String Textile Thread Wallpaper |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |