Nożyce uniwersalne zagięte 7.1/4" 185mm Kennedy KEN5913100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyce uniwersalne zagięte 7.1/4"/185mm Kennedy KEN5913100K
Kennedy KEN-591-3100K
Nożyce uniwersalne ZAGIETE 7.1/4"/185mm
KEN-591-3100K
Opis produktu
Do cięcia kartonów, skóry, lin, sznurów, drutu, papieru i innych materiałów. Precyzyjnie szlifowane ostrza z utwardzonej (50-54 HRC) stali nierdzewnej z ząbkowaną szczęką dolną. Lekkie kształtowe nasadki z polipropylenu. Mechanizm ze sprężyną do łatwych operacji. Wygodne dla prawo i leworęcznych użytkowników.Długość cięcia: 42mm (1 5/8”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140013360 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 185mm |
| Długość | 7 1/4" calowe |
| Typ | Offset |
| Kod UNSPSC | 27111519 |
| Waga elementu | 150g |
KEN5913100K
NOZYCE UNIWERSALNE ZAGIETE 7.1/4"/185mm Kennedy
KEN-591-3100K
SM.CK016,48ZLNE
Narzędzia Cromwell