Nożyczki 7" plastikowa rękojeść Senator SEN5330410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki 7" plastikowa rękojeść Senator SEN5330410K
Senator SEN-533-0410K
SEN5330410K
7" PLASTIC HANDLE GENERAL STRAIGHT SCISSORS Senator
SEN-533-0410K
Nożyce nadają się do generalnego użytku domowego. Utwardzone i szlifowane ostrza z asymetrycznymi rękojeściami z plastiku.
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140253070 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Length | 180 (7") mm |
| Supplier Part No. | SEN-533-0410K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Blade Material | Stainless Steel |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| End Shape | Pointed |
| Handle Material | Plastic |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Right Hand |
| Overall Length | 180 mm |
| 7 in. |
SM.CK016,3,9ZLNE
Narzędzia Cromwell