Nożyczki kuchenne 8.1/2" z plastikowym uchwytem Kennedy KEN5333380K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki kuchenne 8.1/2" z plastikowym uchwytem Kennedy KEN5333380K
Kennedy KEN-533-3380K
KEN5333380K
NOZYCZKI KUCHENNE, UCHWYTY PLASTIKOWE 8.1/2" Kennedy
KEN-533-3380K
SM.CK016,35,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Plastikowe asymetryczne uchwyty zaprojektowane tak by mogły być używane jedynie od góry powierzchni na której są użyte i w momencie gdy wymagane jest cięcie tkanin w linii prostej w linii prostej. Proste i wygięte ostrza są użytec zarówno do długich jak i krótkich cięć.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 280 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Głębokość całk. | 12 |
| Waga | 0.115 |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5333380K |
| EAN13 Barcode | 5036140114203 |
| Długość | 8 1/2" cal |
| Długość | 215 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Grey |
| Długość całk. | 215 mm 8-1/2" cal |
| Product Number | |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Textile |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Offset/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | Tailors Scissors |
"