Nożyczki techniczne wielozadaniowe do cięcia światłowodów Kevlaru 145mm Kennedy KEN5333570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki techniczne wielozadaniowe do cięcia światłowodów Kevlaru 145mm Kennedy KEN5333570K KEN-533-3570K
Nożyczki FOC145
Profesjonalne wielozadaniowe nożyczki techniczne do do cięcia światłowodów, materiałów typy KELVAR, plastikowych ramek, obić, nagłówków, sukna, materiałów, sznurka oraz wielu innych.
Lekkie oraz łatwe w użycia dla osób praworęcznych oraz leworęcznych. Łatwo dostępny zatrzask. Długotrwały, precyzyjnie zeszlifowany stop stali z dużą zawartością węgla z ostrzami molibdenowo-wanadowymi.
Ząbkowane ostrze zapobiega poślizgowi materiału.
Długość całkowita: 145mm (5").
Długość cięcia: ok. 32mm
Specyfikacja nożyczek technicznych
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140225671 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 16 |
| Długość całkowita | 220 |
| Szerokość całk. | 89 |
| Supplier Part No. | 5333570K |
| UNSPSC Code | 27111510 |
| Waga elementu | 82g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Overall Length | 145 mm |
| Type | Cutter |
| Blade Material | High Carbon Alloy Steel |
| Tool Features | Right and Left Handed Users |
| Compatible Wire Type | Fibre Optic |
SM.CK016,65,7ZLNE